Wyniki II tury po wyjaśnieniach - Inkubator Innowacyjności +

Po złożeniu wyjaśnień Komitet Inwestycyjny w ramach Inkubatora Innowacyjności Plus dofinansowanego ze środków MNiSW, realizowanego przez konsorcjum: Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej Sp. z o.o., Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, oraz PIAP-ScienTech Sp. z o. o. zarekomendował następujące projekty do realizacji prac przedwdrożeniowych:

Wyniki II tury naboru w ramach Inkubatora Innowacyjności +

W dniu 05.12.2017 roku zebrał się Komitet Inwestycyjny w ramach Inkubatora Innowacyjności Plus dofinansowanego ze środków MNiSW, realizowanego przez konsorcjum: Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej Sp. z o.o., Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, oraz PIAP-ScienTech Sp. z o. o.

EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA PRZEZ ROZWÓJ ELEKTROMOBILNOŚCI W POLSCE

W dniu 23 listopada odbyła się konferencja podsumowująca projekt EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA PRZEZ ROZWÓJ ELEKTROMOBILNOŚCI W POLSCE zorganizowana przez Instytut Ochrony Środowiska-Państwowy Instytut Badawczy.

Projekt MNiSW "Inkubator Innowacyjności +" na PW – II nabór technologii

Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej wraz z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej i PIAP-Scientech w ramach realizacji projektu „Inkubator Innowacyjności +” finansowanego ze środków MNiSW organizuje drugi nabór technologii do finansowania prac przedwdrożeniowych.

XIII edycja ARP Innovation Pitch Chemiczne warsztaty innowacyjnych pomysłów dla Grupy Azoty PUŁAWY

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. już po raz XIII organizuje ARP Innovation Pitch. Kolejna edycja wydarzenia ma wyłonić innowacyjne rozwiązania i dać szansę małym firmom na partnerstwo jednej z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie, jaką jest Grupa Azoty PUŁAWY

IBS PW poszukuje osoby do projektu

Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej sp. z o.o. poszukuje osoby do projektu „Efektywność energetyczna przez rozwój elektromobilności w Polsce” dofinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”  w ramach umowy 138/2017/Wn50/OA-XN-04/D” do wykonania zadania:

IBS PW poszukuje osoby do projektu

IBS PW poszukuje studenta do projektu

Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej sp. z o.o. poszukuje studenta do projektu „Efektywność energetyczna przez rozwój elektromobilności w Polsce” dofinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”  w ramach umowy 138/2017/Wn50/OA-XN-04/D do wykonania zadania:

IBS PW poszukuje studenta do projektu

Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej sp. z o.o. poszukuje studenta do projektu „” finansowanego w ramach projektu „Efektywność energetyczna przez rozwój elektromobilności w Polsce” dofinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”  w ramach umowy 138/2017/Wn50/OA-XN-04/D do wykonania zadania:

Spin-off Smart Fluid na Politechnice

W sierpniu 2016 dzięki inicjatywie pracowników Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej oraz Instytutu Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej została powołana spółka typu spin-off pn. „Smart Fluid Sp z o. o.”. Działalność spółki wiąże się z wytwarzaniem cieczy zagęszczanej ścinaniem oraz opracowywaniem rozwiązań technologicznych z wykorzystaniem w/w cieczy nienewtonowskiej.