Nowy projekt MNiSW "Inkubator Innowacyjności +" na PW - nabór technologii

Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej wraz z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej i PIAP-Scientech przystępują do realizacji projektu w ramach programu „Inkubator Innowacyjności +” finansowanego ze środków MNiSW.

Dofinansowanie z UE na prowadzenie prac badawczo-rozwojowych - projekt ACTPHAST

Celem projektu ACTPHAST jest wsparcie przedsiębiorstw w zakresie prac badawczo-rozwojowych, prowadzących do opracowania nowych innowacyjnych  produktów oraz usprawnienia produktów już obecnych na rynku.

Pilot Maker: 250 tys. zł dla startupów technologicznych

Zapraszam startupy technologiczne, spółki spin-off oraz zespoły naukowe wziąć udział w programie akceleracyjnym Pilot Maker

Między innymi Naukowcy Politechnik stworzyli chip, który może uratować życie i zdecydowali się założyć spin-off ChipCraft

Jeden mikrochip zamiast kilku dużych urządzeń? Polscy naukowcy opracowali układ scalony, który pozwoli profesjonalnie zmierzyć kilka funkcji życiowych, m.in. tętno, temperaturę ciała i poziom stresu. To nie będzie amatorska zabawka, ale jest tak mały, że można go np. wszyć w ubranie.

XVII Międzynarodowa Konferencja Technicznej Kontroli Zapór

W imieniu Komitetu Organizacyjnego XVII Międzynarodowej Konferencji Technicznej Kontroli Zapór pod hasłem Budowle Piętrzące – Eksploatacja i Monitoring mam zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji, która odbędzie się w dniach 19-22 września 2017 r.

Warsztaty Innowacji z PPL

Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP) oraz Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze (PPL) - przedsiębiorca zarządzający największym polskim portem lotniczym - Lotniskiem Chopina w Warszawie ogłaszają w ramach Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów, będących elementem ekosystemu wsparcia innowacji w polskim przemyśle, nabór na propozycje rozwiązań dla zidentyfikowanych dla Lotniska Chopina wyzwań technologicznych, organizacyjnych i infrastrukturalnych.

Poddziałanie 2.3.1; 2.3.2; 2.3.4 POIR - zaproszenie na spotkania informacyjne

Informujemy, że do 20 stycznia 2017 roku w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Poddziałania 2.3.4 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) „Ochrona własności przemysłowej”.

Status spółki spin-off utworzonej przy współudziale spółki celowej uczelni w świetle przepisów o definicji MŚP w kontekście ubiegania się o pomoc publiczną

Ekspertyza została sporządzona na zlecenie Instytutu Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej. Jej przedmiotem jest określenie statusu spółki spin-off utworzonej przy współudziale spółki celowej uczelni w świetle przepisów dotyczących definicji MŚP w kontekście ubiegania się o pomoc publiczną.

alfa SCHOOL na Politechnice Warszawskiej w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii

Już 16-17 listopada w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu alfa SCHOOL, czyli bezpłatne warsztaty dla naukowców chcących komercjalizować swoje projekty przeprowadzane przez praktyków biznesowych. W ramach spotkania możliwy jest również speed dating z potencjalnym inwestorem.

PGNiG i ARP ogłaszają nabór na III edycję Warsztatu Innowacyjnych Pomysłów

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Izbą Gospodarczą Gazownictwa poszukują rozwiązań odpowiadających potrzebom technologicznym i biznesowym stojącym przed Polską Spółką Gazownictwa Sp. z o.o. (PSG).