Konkurs Energia+ Innowacje - pozyskaj finansowanie 1 mln zł na rozwój innowacji

ENEA wraz z partnerami: Krajową Izbą Gospodarczą, Polskim Instytutem Badań i Rozwoju, Funduszem GIZA Polish Ventures zaprasza do udziału w Konkursie Energia+ Innowacje.

Główną nagrodą w Konkursie Energia+ Innowacje jest pozyskanie łącznego finansowania w wysokości 1 mln zł na rozwój innowacyjnej, autorskiej technologii dla elektroenergetyki.

Prezentacja projektu Arrinera Hussaria - współpraca z PW

Serdecznie zapraszam na spotkanie z członkami zarządu Arrinera SA – twórcami samochodu Arrinera Husaria (budowanego we współpracy z PW), zainteresowanymi rozwijaniem współpracy z naszą Uczelnią, w oparciu o projekt supersamochodu.

HIGHTECH VENTURE DAYS 2015

Spotkanie dla firm poszukujących finansowania i możliwość bezpośredniego spotkania z inwestorami branżowymi.

Goodyear Innovation Center - spotkanie

W dniu 2 czerwca br. w godzinach popołudniowych Instytut Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej organizuje spotkanie z Pierre Orlewskim pełniącym funkcję Manager Open Innovation EMEA at Goodyear Innovation Center (Luxemburg).

Podsumowanie działalności IBS PW w zakresie transferu technologii styczeń - maj 2015

Syntetyczna informacja o działalności IBS PW w zakresie transferu technologii styczeń 2015 – maj 2015

Politechnika Warszawska na majowych targach EXPOPOWER

W dniach 26 - 28 maja odbędą się Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER w Poznaniu. Udział w sekcji INNOPOWER, w roli wystawcy, weźmie Politechnika Warszawska.

Procter & Gamble - perspektywy współpracy

W dniu 16 kwietnia, w budynku Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, odbyło się spotkanie z Chief Information Officer Linda Clement-Holmes z firmy Procter & Gamble.

Sprawy komercjalizacji na Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych

W dniu 13 lutego we Wrocławiu przedstawiciele „Porozumienia spółek celowych” Waldemar Grzebyk (ITT) i Janusz Lewandowski (IBSPW) uczestniczyli w posiedzeniu Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych.

Podsumowanie działalności IBS PW w zakresie transferu technologii 1 lipiec 2013 - 31 grudzień 2014

IBS PW rozpoczął faktyczną działalność po l lipca 2013 roku, dzięki środkom pozyskanym z NCBiR w ramach konkursu SPINTECH na projekt „Nowa organizacja badań stosowanych i transferu technologii w Politechnice Warszawskiej”.

Targi wynalazczości 2015

Możliwość promocji wynalazków na międzynarodowych targach innowacji i wynalazków.

Udział w tego typu wydarzeniach przyczynia się do zwiększenia zainteresowania podmiotów gospodarczych polskimi rozwiązaniami naukowo-technicznymi oraz produktami innowacyjnymi.