Podsumowanie działalności IBS PW w zakresie transferu technologii styczeń - maj 2015

Syntetyczna informacja o działalności IBS PW w zakresie transferu technologii styczeń 2015 – maj 2015

Politechnika Warszawska na majowych targach EXPOPOWER

W dniach 26 - 28 maja odbędą się Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER w Poznaniu. Udział w sekcji INNOPOWER, w roli wystawcy, weźmie Politechnika Warszawska.

Procter & Gamble - perspektywy współpracy

W dniu 16 kwietnia, w budynku Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, odbyło się spotkanie z Chief Information Officer Linda Clement-Holmes z firmy Procter & Gamble.

Sprawy komercjalizacji na Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych

W dniu 13 lutego we Wrocławiu przedstawiciele „Porozumienia spółek celowych” Waldemar Grzebyk (ITT) i Janusz Lewandowski (IBSPW) uczestniczyli w posiedzeniu Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych.

Podsumowanie działalności IBS PW w zakresie transferu technologii 1 lipiec 2013 - 31 grudzień 2014

IBS PW rozpoczął faktyczną działalność po l lipca 2013 roku, dzięki środkom pozyskanym z NCBiR w ramach konkursu SPINTECH na projekt „Nowa organizacja badań stosowanych i transferu technologii w Politechnice Warszawskiej”.

Targi wynalazczości 2015

Możliwość promocji wynalazków na międzynarodowych targach innowacji i wynalazków.

Udział w tego typu wydarzeniach przyczynia się do zwiększenia zainteresowania podmiotów gospodarczych polskimi rozwiązaniami naukowo-technicznymi oraz produktami innowacyjnymi.

Warsztaty Anthropogenic Minerals in Circular Economy - Hintertux 2015

"Minerały antropogeniczne szansą dla gospodarki"

Zapraszamy na warsztaty organizowane przez Politechnikę Warszawską poświęcone Minerałom Antropogenicznym w gospodarce o obiegu zamkniętym. Referaty i dyskusje dotyczyć będą roli minerałów antropogenicznych w gospodarce.

Porozumienia Spółek Celowych - spotkanie na Politechnice Warszawskiej

W dniu 25.11.2014 odbyło się spotkanie Porozumienia Spółek Celowych. Do grona dołączyło 11 nowych podmiotów. Obecnie w Porozumienia jest 20 podmiotów z całej Polski.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Politechnice Warszawskiej

W dniach 18-22 listopada 2014 roku Politechnika Warszawska organizuje cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów pomagających zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów oraz budowania własnej marki. Wszystkie te inicjatywy są  związane z obchodami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Komercjalizacja prac B+R - spotkanie z firmą Bio-Tech Consulting

Bio-Tech Consulting zaprasza pracowników naukowych Politechniki Warszawskiej zainteresowanych komercjalizacją projektów badawczo-rozwojowych na spotkanie połączone z prezentacją przeprowadzoną przez pracowników firmy.

Spotkanie odbędzie się 24 listopada, w godzinach 11-14, w Klubie Absolwenta PW (Gmach Główny, sala nr 4).