IBS / Aktualności / I Forum Akademickich Centrów Transferu Technologii i Spółek Celowych

I Forum Akademickich Centrów Transferu Technologii i Spółek Celowych

W dniu 17 czerwca na Krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej odbędzie się pierwsze wspólne spotkanie przedstawicieli CTT oraz Spółek Celowych polskich uczelni pod hasłem "W poszukiwaniu przestrzeni do współpracy – jak osiągnąć efekt synergii w procesie komercjalizacji własności intelektualnej wypracowanej w polskich uczelniach".

W ramach zamkniętego spotkanie przewidziane jest wystąpienia przedstawicieli Porozumienia Spółek Celowych (PSC) i Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT) przybliżające cele i założenia powstałych inicjatyw oraz wspólna dyskusja nad podjęciem dalszych wspólnych działań. Na forum obecni będą również przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W spotkaniu ze strony Politechniki Warszawskiej wezmą udział IBS PW oraz CZIiTT PW.