IBS / Aktualności / Misja gospodarcza GITEX do Dubaju

Misja gospodarcza GITEX do Dubaju

Misja gospodarcza GITEX do Dubaju

Emirates & Europe Business Development Cluster oraz Centrum Obsługi Inwestycji zaprasza do udziału w 36 edycji targów technologicznych GITEX Technology Week, które są jedną z największych imprez tego rodzaju na świecie. Odbędzie się ona w dniach 15 - 21 października 2016 w Dubai World Trade Centre.

Wydarzenie to co roku gromadzi inwestorów i przedsiębiorców z całego świata, umożliwiając wymianę najnowszych technologii oraz wdrożenie interesujących i innowacyjnych startupów. W tegorocznej edycji GITEX zapoczątkowany zostanie największy na świecie rozwój startupów.

W ruchu tym weźmie udział ponad 35 krajów aby podzielić się sukcesem, zagwarantować finansowanie oraz pozyskać nowy rynek zbytu poprzez możliwość nawiązania kontaktów z ponad 400 inwestorami z realną siłą nabywczą. Do uczestnictwa w GITEX Technology Week szczególnie zachęcamy pomysłodawców startupów – najlepsze projekty mogą rywalizować o nagrodę w wysokości 500 000 AED na realizację startupu oraz liczne nagrody dodatkowe. Zapraszamy do zgłaszania projektów do konkursu poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej investpl.eu/zgloszenia/startupy.

Dodatkowe materiały organizatora:

Oferta GITEX-2.pdf 621,17 kB
baner-gitex-misja-gospodarcza