IBS / Aktualności / alfa SCHOOL na Politechnice Warszawskiej w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii

Już 16-17 listopada w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu alfa SCHOOL, czyli bezpłatne warsztaty dla naukowców chcących komercjalizować swoje projekty przeprowadzane przez praktyków biznesowych. W ramach spotkania możliwy jest również speed dating z potencjalnym inwestorem.

2-dniowe BEZPŁATNE warsztaty to wiedza w pigułce. Uczestnicy wydarzenia poznają m.in. zasady budowania modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego, dowiedzą się jakie modele współpracy z inwestorem są możliwe, przedyskutują wątpliwości dotyczące praw majątkowych i dowiedzą się, jak przygotować prezentację inwestorską.

W programie:

• Dyfuzja oraz komercjalizacja innowacji oraz elementy projektowania modeli biznesowych.
  • Współpraca z inwestorem – Oczekiwania
  • Prawo i IPR
  • Prawne aspekty projektów
  • Prezentacja inwestorska & komunikacja oraz networking i spotkania z inwestorami oko w oko :)